• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
  • keliauksuideja
  • +370 37 408830
 
TEZ Tour
 
 
logo SB lizingas
 
 msc
 

logo.ergo

 

msc

 

vzb lietuviskas

 

 

 

 

Skrydis į Eilatą/Izraelį

  • Trukmė: 4 n.
  • Kaina: 115 eur/1 asm
Skrydis į Eilatą/Izraelį

Eilatas - žymus Izraelio kurortas prie raudonosios jūros, iš kurio lengvai pasiekiamas Egiptas ir Jordanija. Čia rasite įspudingo grožio koralinius rifus, puikiai tinkančius paviršiniam nardymui. Taip pat, Eilatas yra puiki vieta iš kurios galima keliauti į Tel Avivą, Jaruzalę. Palankus klimatas beveik visus metus! Puikus kraštovaizdis,dykumų ir oazių panoramos. Eilatas - pilnas nuostabių vaizdų ir puikaus oro! 

 

Skrydžio data 2019 03 17 - 03 21, kaina 115 eur/1 asm. 

Pastaba – jei netinka skrydžio data – parašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.   ir mes Jums paruošime individualų pasiūlymą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Tiesioginis skrydis iš Kauno
  • Salono krepšys 35*20*25

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Asmeninės išlaidos
  • Sveikatos draudimas
  • Rankinis bagažas 55*20*40

Papildoma informacija

Lankytini objektai

Raudonasis kanjonas

Raudonojo kanjono pavadinimas kilo neatsitiktinai. Smiltainio uolose esantis geležies oksidas reagavo į pratekantį vandenį. Dėl šios priežasties uolos nusidažė rausva spalva. Raudonasis kanjonas puiki atrakcija, propaguojantiems aktyvesnį gyvenimo būdą. Nors rekomenduojama į kanjoną vykti organizuotų ekskursijų metu, tačiau jeigu patinka žygiai, į kelionę galite leistis ir vieni. Tai nėra didelis kanjonas, maršrutas tęsiasi apie 150 metrų. Tako plotis apie 2-3 metrai, o uolienų aukštis siekia apie 30 metrų. Turas trunka apie dvi valandas.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „red canyon israel“

Povandeninė observatorija 

Lankytojai nusileidžia į 6 metrų gylį ir ten pro stiklines apžvalgos aikšteles gali matyti nuostabųjį povandeninį pasaulį. Šiuo metu observatorijoje yra net 35 akvariumai, kuriuose galima susipažinti su augalų įvairove, pamatyti įspūdingiausius koralus, nuostabiausias žuvis.

Susijęs vaizdas

Delfinų rifas

Eilato delfinų rifas yra viena labiausiai lankomų vietų kurorte. Raudonosios jūros krantuose įsikūrusi vieta, laikoma unikalia ne tik Izraelyje, bet ir visame pasaulyje. Delfinų rifo lankytojai gali grožėtis nuostabiais vaizdais, ilsėtis privačiame paplūdimyje, o svarbiausia - pamatyti natūralioje aplinkoje gyvenančius delfinus, stebėti jų maitinimą ir kartu su jais paplaukioti!

Susijęs vaizdas

Karalių miestas

Karalių miestas yra teminis pramogų parkas, kuris yra pastatytas remiantis Bibline tematika. Tai puiki vieta ne tik tikintiems, tačiau ir ateistams, kurie nori pajusti Biblinio gyvenimo dvasią. Atrakcionų bei pramogų parkas yra puiki vieta visai šeimai, kadangi suskirstytas pagal tematiką bei siūlomas pramogas: iliuzijos, kelionės į praeitį, kriokliai ir kitos. Kiekvienas čia atras, ką veikti.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „kings town eilat“

 Norite paklausti ar užsakyti skrydį?

E. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
Tel. 8-659 03555; 8-688 90056.

Pasiūlymas pateiktas 2019 02 08. Vietų skaičius už nurodytą kainą ribotas.

1 2

3

4 5 6

 

info-widget-head

Adresas: Savanorių pr. 213-2, Utenos g. 2, Kaunas
Tel.: +370 37 408830
Mob. +370 659 03555
Fax.: +370 37 408830
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
Įmonės kodas: 302785499
PVM kodas: LT100006899813

 

Mūsų naujienlaiškis: