• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
 • keliauksuideja
 • +370 37 408830
 
TEZ Tour
 
 
logo SB lizingas
 
 msc
 

logo.ergo

 

msc

 

vzb lietuviskas

 

 

 

 

Kreta 2019 m. 10 15 - 22 d.

 • Trukmė: 7 n.
 • Organizatorius: Tez Tour
 • Kaina: 516 eur/1 asm su pusryčiais ir vakariene
Kreta 2019 m. 10 15 - 22 d.

Kreta – pasiilgusiems romantikos ir natūralios gamtos grožio. Pastaraisiais metais tapo viena populiariausių poilsiautojų iš Lietuvos atostogų vietų. Čia beveik kiekvienas žemės lopinėlis pasakoja apie ilgaamžę Kretos istoriją, kuri siekia laikus dar iki civilizacijos. Būtent ši sala yra visų dievų tėvo Dzeuso gimtinė.

 

Kelionės data 2019 m. 10 15 - 10 22, 3+* viešbutis BALI STAR kaina 516 eur/1 asm su pusryčiais ir vakariene, gyvenant 2 asm dviviečiame kambaryje. 

Malonus viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Stilingi numeriai ir interjeras. Smėlio paplūdimys. Pramoginių renginių nėra. Šeimoms su vaikais vertėtų atkreipti dėmesį, kad papildoma lova yra išlankstomas fotelis. Rekomenduojamas poroms.

Pastaba – jei Jums nepatiko viešbutis, ar netinkama kelionės data, parašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.   ir mes Jums paruošime individualų pasiūlymą. 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Tiesioginis skrydis iš Vilniaus
 • Viešbutis su nurodytu maitinimu
 • Pervežimas iš/į oro uostą
 • 5+20kg rankinis bagažas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Asmeninės išlaidos
 • Sveikatos draudimas

Papildoma informacija

Apie salą 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „crete map“

Lankytinos vietos 

Santorini

Ši vulkaninės kilmės pusmėnulio formos sala vilioja turistus ir poilsiautojus unikaliais kraštovaizdžiais, jaukiomis gatvelėmis nedideliuose miestukuose ir Graikijos vizitine kortele tapusiais baltais namukais. Beje, salą suformavęs vulkanas iki šiol yra aktyvus. Santorinį galima pasiekti keltu ar kitokiu laivu arba lėktuvu. 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „santorini“

Heraklionas

Tai didžiausias salos miestas, menantis Mino civilizacijos klestėjimo laikus apie 2000 metų pr. Kr. Jį primena pirmosios, dar antikinės Kretos sostinės – Knoso – miesto liekanos. Herakliono prieigose įsikūrę jaukūs kurortiniai miesteliai: Amudara, Guves, Chersonisos, Malija, Stalida. Judrūs, šurmuliuojantys, su galybe pramogų – visi jie laukia jaunų ir energingų poilsiautojų. Šis regionas taip pat labai patrauklus kultūrinio turizmo mėgėjams bei turistams, norintiems apkeliauti visą salą. Heraklionas, esantis šiaurinės pakrantės centre – puiki startinė vieta išvykoms tiek į salos centrą, tiek į vakarus ar rytus, o vienas svarbiausių lankytinų salos objektų – Knoso rūmai – visai šalia, už keliolikos kilometrų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „knoso rumai“

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „heraklion“

Samarijos tarpeklis – tikras jėgų išbandymas. Tai ilgiausias Europos tarpeklis, kurį tiesiog būtina aplankyti atostogaujant Kretoje. Kelionė pėsčiomis, ilga (einama 15 kilometrų apie 5-6 valandas) ir varginanti, tačiau tai, ką išvysite, atmintyje išliks ilgam! 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „samarijos tarpeklis“

Spinalongos sala

Ši vieta po gražiu paviršiumi slepia vilties ir liūdesio, užuojautos ir pagalbos, gyvybės ir mirties paslapčių pripildytas istorijas, palietusias daugelį graikų šeimų. Spinalongos sala atvertė liūdniausią istorijos puslapį 1903 – aisiais metais, kai iš laivelio, atplaukusio iš Plakos miestelio, išlipo keli raupsaissergantys visuomenės atstumtieji ir ši sala tapo paskutiniąja Europoje raupsuotųjų kolonija. Raupsuotieji čia praleido virš 50 metų.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „spinalonga“

Norite paklausti ar užsakyti kelionę?
E. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
Tel. 8-688 90056.

Pasiūlymas pateiktas 2019 02 13. Vietų skaičius už nurodytą kainą ribotas

Kreta n

1 2

3

4 5 6

 

info-widget-head

Adresas: Savanorių pr. 213-2, Utenos g. 2, Kaunas
Tel.: +370 37 408830
Mob. +370 659 03555
Fax.: +370 37 408830
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
Įmonės kodas: 302785499
PVM kodas: LT100006899813

 

Mūsų naujienlaiškis: