• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
 • keliauksuideja
 • +370 37 408830
 
TEZ Tour
 
 
logo SB lizingas
 
 msc
 

logo.ergo

 

msc

 

vzb lietuviskas

 

 

 

 

Bulgarija 4* viešbutyje Atlas

 • Trukmė: 7 n.
 • Organizatorius: Itaka
 • Kaina: 469 eur/1 asm su viskas įskaičiuota
Bulgarija 4* viešbutyje Atlas

Saulės vonios prie Juodosios jūros, jaudinantis polėkis skriejant nuo Balkanų ar Rilos kalnų, Rytų motyvais išpuošti pastatai, savitos tradicijos ir papročiai – visa tai penas Bulgarijos svečių kūnui, sielai ir akims. Bulgarija – šalis, galinti pasiūlyti itin platų kultūrinių vertybių bei pramogų spektrą, šalis, turtinga be galo gražia gamta, šalis, išsaugojusi daugelio joje gyvenusių tautų patirtį bei dvasią. 

Auksinių kopų (Zlatni Pyasatsi) kurortasJuodosios jūros perlas – įsikūręs Juodosios jūros pakrantėje, nuo Varnos miesto nutolęs apie 20 km. Auksinių kopų paplūdimys nutįsęs apie 6 km.

 

Kelionės data 2019 08 27 - 09 03, 4* viešbutis ATLAS su ultra viskas įskaičiuota kaina 469 eur /1 asm, gyvenant 2 asmenims dviviečiame kambaryje.   

Šis viešbutis – tai atradimas svečiams, vertinantiems atostogas kurorte. Įsikūręs gražiame, žaliame sode, jis siūlo gausią ir įvairią sportinių bei pramoginių renginių programą suaugusiems ir vaikams. Pačius jauniausius ypač pradžiugins šliuožyklos prie baseino, o suaugusiems patiks SPA centras, kuriame galima nemokamai naudotis treniruoklių sale, sauna ir garine pirtimi.

Susijęs vaizdas     

Pastaba – jei nepatiko viešbutis ar netinkama kelionės data – parašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.  ir mes Jums paruošime individualų pasiūlymą. 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis iš Kauno
 • Viešbutis nurodytu maitinimu
 • 5 kg rankinis bei 20 kg registruotas bagažas
 • pervežimas is/į oro uostą

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Asmeninės išlaidos
 • Sveikatos draudimas

Papildoma informacija

Apie kurortus 

Susijęs vaizdas

Lankytinos vietos 

Rožių slėnis 

Frakijos lygumoje, Bulgarijos centrinėje dalyje netoli Kazanlako miesto esančiame Rožių Slėnyje auginama gausybė rožių. Rožė yra vienas iš Bulgarijos simbolių. Rožės į Bulgariją buvo atvežtos iš Persijos. Manoma, jog tai įvyko dar Aleksandro Makedoniečio laikais. Gegužės pabaigoje ir birželio pradžioje rankomis skinami rožių, auginamų šiame slėnyje, žiedlapiai ir iš jų spaudžiamas aliejus. Kazanlake kasmet birželio pradžioje šurmuliuoja tradicinis Rožių festivalis, švenčiamas nuo 20 a. pradžios.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „rose valley bulgaria“

Rilos vienuolynas

Rilos kalnuose, 1 147 m virš jūros lygio. Vienuolynas įkurtas X a. vienuolio Ivano Riliečio. Turkų priespaudos metais buvo bulgarų kultūros ir švietimo centras. Vienuolyno kompleksas užima 32 000 m² plotą, apjuostas 24 m aukščio akmeninėmis sienomis. Išliko senųjų pastatų. Rilos vienuolyno muziejuje yra ikonų, rankraščių su miniatiūromis, taikomosios dailės kūrinių, bibliotekoje apie 16 000 tomų senų knygų. 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „rilos vienuolynas“

Nesebaras 

Nedidukėje salelėje, su žemynu sujungtoje tiltu, įsikūręs vienas gražiausių Bulgarijos pajūrio miestelių. Dar 1956 metais Nesebaras buvo paskelbtas miestu-muziejumi, o nuo 1983 metų įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Į šiaurę ir pietus nuo Nesebaro driekiasi platūs smėlio paplūdimiai bei šeimyniniam poilsiui skirtų viešbučių zona, iš kurios pasiekti miesto centrą labai patogu visuomeniniu transportu. 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „nesebaro senamiestis“

Varna 

Trečias pagal dydį Bulgarijos miestas, patrauklus Juodosios jūros uostas bei kurortas, svarbus turistinis ir kultūrinis šalies centras, turintis 300 000 gyventojų. Šis miestas laikomas vienu gražiausių visoje Bulgarijoje. Miesto svečius Varna užburia ne tik nuostabaus grožio gamta ar tarsi auksu smėliu nuklota Juodosios jūros pakrante, bet ir kitais turistams siūlomais objektais: botanikos sodais, muziejais, kultūros ir gamtos vertybėmis ir kitomis lankytinomis vietomis. 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „bulgarija varna lankytinos vietos“

Norite paklausti ar užsakyti kelionę?
E. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Tel. 8-688 90056.

Pasiūlymas pateiktas 2019 01 30. Vietų skaičius už nurodytą kainą ribotas.

1 2

3

4 5 6

 

info-widget-head

Adresas: Savanorių pr. 213-2, Utenos g. 2, Kaunas
Tel.: +370 37 408830
Mob. +370 659 03555
Fax.: +370 37 408830
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
Įmonės kodas: 302785499
PVM kodas: LT100006899813

 

Mūsų naujienlaiškis: